אתר הנצחה לזכר

אדי קלמיס.מרקוביץ 1975-2011

אדי קלמיס.מרקוביץ
מקום לידה: ישראל
מקום פטירה: ישראל

בית עלמין:
ישוב: ראשון לציון
בית עלמין: גורדון
גוש:
גוש:
חלקה: 24
שורה: 1עריכת קשרי משפחה

ביוגרפיה

עריכה

 אהובתנו הניצחית!!!..

תאריך פטירה      כ"ה  בכסלו תשע"ב..22/12/2011

תהילים פ"ג:

לאדי!!!. "שיר מזמור לדוד"

אלוהים אל דמי לך אל תחרש ואל תשקוט אל.

כי הנה אויבך יהמיון ומשנאיך נשאו ראש"

ילדתי האהובה לעולם ניזכור אותך!!!

  לעילוי נשמת אדי ת.נ.צ.ב.ה.אמן תְגַּדַּל וְיִתְקַדַּשׁ שְׁמֵהּ רַבָּא. /ועונים: אמן/

בְּעָלְמָא דִי בְרָא כִרְעוּתֵהּ ,
וְיַמְלִיךְ מַלְכוּתֵהּ וְיַצְמַח פּוּרְקָנֵהּ וִיקָרֵב ( קֵץ) מְשִׁיחֵהּ. /ועונים: אמן/

בְּחַיֵיכוֹן וּבְיוֹמֵיכוֹן וּבְחַיֵי דְּכָל בֵּית יִשְׂרָאֵל, בַּעֲגַלָא וּבִזְמַן קָרִיב וְאִמְרוּ אָמֵן:
הקהל עונה אמן ומצטרף למשפט הבא:
יְהֵא שְׁמֵהּ רַבָּא מְבָרַךְ לְעָלַם וּלְעָלְמֵי עָלְמַיָא:
יִתְבָּרַךְ וְיִשְׁתַּבַּח וְיִתְפָּאַר וְיִתְרוֹמַם וְיִתְנַשֵּׂא וְיִתְהַדָּר וְיִתְעַלֶּה וְיִתְהַלָּל , שְׁמֵהּ דְּקוּדְשָׁא בְּרִיךְ הוּא / ועונים: בְּרִיךְ הוּא /
לְעֵילָא (בעשרת ימי תשובה: וּלְעֵילָא מִכָּל) מִן כָּל בִּרְכָתָא וְשִׁירָתָא, תֻּשְׁבְּחָתָא וְנֶחָמָתָא, דַאֲמִירָן בְּעָלְמָא. וְאִמְרוּ אָמֵן:


יְהֵא שְׁלָמָא רַבָּא מִן שְׁמַיָּא וְחַיִּים עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל, וְאִמְרוּ אָמֵן
עוֹשֶׂה שָׁלוֹם (בעשי"ת הַשָּׁלוֹם) בִּמְרוֹמָיו הוּא יַעֲשֶׂה שָׁלוֹם עָלֵינוּ וְעַל כָּל יִשְׂרָאֵל, וְאִמְרוּ אָמֵן

אדי !!!

בשיא פריחתך נילקחת מאיתנו ונותרנו המומים כואבים . לא שוכחים. את נצורה בליבנו לעולמי עד .יהי זיכרך ברוך .ת.נ.צ.ב.ה 

 •  ציטוט פרק שביעי:חיים בלבבות/פרופסור אסא כשר
 •  ..."בחייו כותב את סיפור חייו. במותו, סיפור חייו נמשך,לא כשהוא לעצמו אלא כשהוא בסיפור חייו של אוהבו.בחייו , האוהב כותב את סיפור חייו ובתוכו גם את המשך סיפור חייו של אהובו. ולימים, במותו, סיפור חייו של האוהב נמשך,לא כשהוא לעצמו,אלא כשהוא בתוך סיפורי חייהם של אוהביו שלו, ואיתו גם סיפור חייו של אהובו, שחי בלבבו.כך נמצא סיפור חייו של אדם נמשך אל תוך סיפורי חייהם של אוהביו ושל האוהבים את אוהביו ושל אוהבי האוהבים את אוהביו. וכך, כל עוד יש אהבה בעולם, יוכלו אהובי הלב לחיות בלבבות אוהביהם ובלבבות של האוהבים את אוהביהם ובלבבות של אוהבי האהובים של אוהביהם,עד בלי די."  

  עטרת ראשנו כשנולדת יקירתי,זרח האור להורייך שלום ז"ל ומזל קלמיס ושמחנו מאוד.

  נולדת בבית החולים הקריה בתל אביב.

   13/4/1975 ערב יום העצמאות למדינת ישראל.לאורך כל ילדותך היית ילדה מיוחדת אהובה יפיפיה עים תלתלי זהב שרק חיבקה אותי תמיד והודתה תמיד .כך אמרה אמא תודה על כל מה שאת עושה בישבילי ואני לא הפסקתי מלחבק ולנשק וללטף אותך ולהודות לבורא עולם על הילדה  המיוחדת שנתן לי כשעברנו לבית החדש ביצחק הלוי היית בת שבע ובאתי איתך לנקות ואת שמחת כל כך וביקשת רק לעזור גם כשהיתבגרת תמיד הזכרת לי את היום ההוא ותמיד אמרת לי איזה מאושרת היית וכך  מצאתי את עצמי יחד איתך ואם אחייך ...אבי ...ודודי שכל  כך אהבת עוברים לבית חדש לבית ספר חדש והשימחה והחיוך שלך והאושר שהרגשת נתנו לי את הכח להמשיך .תמיד הקשבת לי היית תלמידה מצטיינת בכל וגרמת לי להיות מאושרת מאוד סיימת את לימודייך בהצלחה ואז בא גיוסך לצבא שגם שם לא פסקו מלהיתפאר מימך לאורך כל גיוסך מאוד פחדתי עלייך הייתה זאת תקופה של פיגועים ולא הסכמתי שתיסעי באוטובוס ולא בטרמפ מי היה מאמין שכך יהייה גורלך.ביום ה13/12/2011 אני לא מפסיקה לחשוב עלייך ואולי ביקשת את אמא"ומושיע" לא היה לך .יקירתי בכל מקום שעבדת תמיד היית עושה את עבודתך נאמנה ולא הפסקת לרגש את הסובבים אותך .הבאת לעולם שניי ילדים מקסימים איתי ושני הענקת להם הכל מכל .אהבה.חמימות .יחס נתינה . ותמיד אמרת לי ואני מצתת. אמא אגדל אותם כמו שגידלת אותי .והם היו כל עולמך .חשבת מה יהייה בבר המצווה של איתי איך תטוסו כל המישפחה לאורלנדו ואיך יהייה המיפגש עים אדם ואיתן בניי הדודים של שני ואיתי שגרים בארצות הברית .  שהכירו רק דרך הסקייפ ותמיד אמרת כפרה עליהם .רקמת חלומות ורצית רק טוב לכולם אך מי היה מאמין שכל מה שרצית וחלמת .לא יתגשם .אני כותבת ולא מאמינה שאני כותבת עלייך בלשון העבר ושכל חלומותייך לא יתגשמו כי את לא איתנו לו רק ידעת כמה קשה בילעדייך אהובה לי אימך לאחייך למישפחתי וליילדך .בחג האור חנוכה כבה לנו האור לעולם. ניזכור אותך אהובה אדי נישמתי את חסרה חסרים לי השיחות איתך הדאגה שלך לי הברכות בחגים ובימיי ההולדת הכל עשית תמיד מכל הלב היית לי הבת .החברה. הדבר הכי!!! איש לא יוכל להבין . יקירתי את חסרה אדי נישמתי !!!בלכתך נישארתי כמו קטועת גפיים וידיים אבל  גם אלה זוכים במדליה ומנצחים!!!כמה שאני מיתגעגעת לשיחות הנפש שהיו לי איתך חבל מאוד שחשבת שאת יכולה לשנות את פניי הדברים!!!

  אדי ביתי היקרה!!!      22/7/2012

  את כל סודותיך סיפרת לי למה למה ...שתקת?? אבל את זעקתך אזעק מכאן . וכשהיבעתי את דאגתי אמרת לי אל תידאגי .אנצור אותך בליבי לעד יקירתי!!! איזה זיכרונות טובים השארת לי צחוקך המיתגלגל נדיבותך עזרתך לזולת .אחייך אבי ודודי כואבים מאוד מאוד. יולי ולירון שכל כך אהבת ממשיכה ליגדול ואני מראה לה את תמונתך לא אתן לישכוח אותך .....דודה אדי המיוחדת .וילדיך איתי ושני האהובים הכישרונות שלקחו מימך החוכמה לא תהייה עוד אמא כמוך בעולם את שהיית כל עולמם ...אבל הזיכרונות ישארו להם,לנצח.

  יקירתי בלכתך לקחת איתך את האור עצוב לנו !!!אבל שואבים ממך את הכח רק אני יודעת איזו אהבה הייתה לך .אליי. לאחייך .וליילדייך. ובכלל אוהבים אותך !!!

  זוכרת אני כמה אהבת לישמוע שירים במרוקאית והיית גאה!!! צברית אם שורשים מרוקאים כך נולדת וכך על טהרת עדות המיזרח אנציח את זיכרך . כי לי היית ותישארי תמיד המלכה ...האהובה!!!

  ת.נ.צ.ב.ה.

            האתר הוקם בתאריך 23/7/2012 ...על ידיי אמא שלך האוהבת ובכל דרך אנציח אותך אהובה!!!    

  העולם שלנו.....3/8/2012

  העולם שלנו. העולם שלנו כל כך לא צפוי לא כל הרצוי מצוי.....גם אם נגייס את כל תעצומות הנפש האצורות שבתוכנו לעיתים לא נוכל להכיל כאב עז שחשים בליבנו.תחושת הכאב כל כך מעיקה המילים לא יוצאות הנשימה נעתקה הכל פתאום ברגע התהפך. מה שהיה עד עכשו כבר לא ימשך...התחושה שמשהו בנשמה נשבר כאילו כלום כבר לא נישאר.

  אהובה שלי שלנו....13/8/2012

  ברקע מיתנגן שיר של הזמר האהוב עלייך אנריקו מסיאס.באפריל 2011 הפתעתי אותך וקניתי לי ולך כרטיסים להופעה נהנו מאוד ואת לו הפסקת מלהיתרגש וליבכות .ולהודות לי .אהובה שלי כמה נהננו וצחקנו ביום ההוא .זוכרת אני שליפני ההופעה ישבנו על הספסל בהיכל התרבות ועישנו סיגריה וכולך קרנת מאושר .ועכשו ישארו לי ובתוכי רק הזיכרונות שלעולם אזכור.....אהובה!!! 

  15/12/2014

  אהובה שלי                                                                                                             

  לילדתי האהובה אדי ז"ל.3 שנים ואת לא איתנו.3 שנים של זעקות וכאב. של מוות מיסתורי ללא תשובות.נמשיך לכאוב ולזעוק לשמיים עד שנדע מה קרה ביום שלישי הארור!ואת אהובה שלי!! תמיד אזכור את אהבתך ללא הגבולות אלי/לאמא תרומתך לחברה לזולת .כואבת מאוד אמא.
  ת.נ.צ.ב.ה אמן

  העדפות

  עריכה

  אהבת את אלביס פרסלי ובמיוחד את השיר ...עשיתי בדרכי שלי.

  אהבת את ריטה ורמי קליינשטין.....ובמיוחד ...קחי לך תפוחים וחמרים

  כל עבודות האומנות והיצירה היו בישבילך עולם ומלואו

  אהבת את חגיגות המימונה ...ובמיוחד את המופלטה

  חינה...לא אשכח את החינה שעשיתי לך .ולא הפסקת מלהודות

  הספדים

  עריכה

   אדי יקירתנו !!!

  החיים עצרו מלכת מאז שהלכת יקירתנו אהובה והנערצת על כולם בכל מקום הייתי גאה בך ותמיד שמעתי רק טובות עלייך . כמה קשה בילעדייך כמה קשה לדבר עלייך בלשון העבר .יום ולילה אני מבקשת מיבורא עולם דבר אחד....צדק ...ניזכור אותך לנצח .

  אמא אבי דודי איתי ושני.

  אדיתוש יקירה שלנו...      22/12/2011

  כבר עבר שבוע וכל כך מתגעגעים אלייך.קשה להאמין שאת לא פה. ונדמה כי כל רגע את    עומדת לדפוק בדלת ולהיכנס בקול תרועה וצחוק על פנייך.כמו שרק את יודעת.וזה כל כך קשה ולא הוגן לעמוד כאן ולדבר אלייך.כשהאדמה מכסה אותך ומפרידה בנינו.אך כל זה רק למראית עין.כי כולנו מחוברים אלייך ויודעים כי דמותך תלווה אותנו בכל רגע. ואין אנו ניפרדים ממך.כי אים בעצם רוצים להודות לך .על 36 שנים יקרות איתך.שבהן היית לנו קרן אור פעמים רבות.אהבנו את היכולת שלך ליראות את הטוב בכל ולהיות אופטימית בחייך.על אף כל הקשיים.שאיתם התמודדת.כל כך הרבה אהבה ונתינה הענקת ליילדיך איתי ושני יקירייך כל כך הרבה ערכים חיוביים לימדת אותם ואין ספק.שימים יגידו ויעידו על השקעתך הרבה בחינוכם.התמונות שלך .מלוות אותנו בכל מקום וילוו אותנו כל חיינו עים אור דמותך וצחוקך .אדיתוש יקירה רוצים אנו להודות לך על שנתת לנו להיות חלק מחייך בת אהובה לאמא מזל היקרה והאצילה בנפשה ואחות אוהבת ודואגת לאבי ודודי אחייך .דעי שאת פה איתנו במחשבות.ברגשות. ובכל דבר! נוחי על מישכבך אהובה שלנו ואנו לא נשכחך לעולם!!!מתגעגעים ואוהבים ללא גבולות כל בניי מישפחתך חברייך ואוהבייך .יהי זכרך ברוך ת.נ.צ.ב.ה. (נכתב על ידיי נחמה רוזן)

  לילדתי האהובה.אדי !!!   23/12/2011

  אדי.אותך הגורל הכריע ואת כולם הפתיע.את זיכרך לעולם לא נשכח.כי הוא יהייה

  הנחמה ויהי מה!

  אדי .איך נילקחת בדמי ימייך

  והותרת רבים לבכות אחרייך.

  בלכתךהשארת חלל ריק.

  כך שנותר רק על העבר להתרפק.

  אדי.אשת חייל חכמה ומרשימה עם יכולות אינסופית של נתינה.

  דמות יוצאת דופן שבלטה באישיותה וברגישותה.

  בכל קושי ראתה אתגר גדול והזדמנות למשהו חדש וטוב.

  אחת שידעה לחייך.לצחוק ולהמשיך כשמאבדים אדם יקר הזמן עומד מלכת.

  זהו אסון כבד.ממש כמו רעדת אדמה.

  נוצר כאב עמוק לפתע פיתאום.בערבו של יום.

  הצער עמוק על האבדה הכבדה ביום בהיר בטרם עת.

  ת.נ.צ.ב.ה.

  אמן

  אוהבים ילדייך איתי ושני .אמא.ואחייך.אבי.ודודי.

  ילדתי היקרה .אדי

  לפני שנולדת אלהים טייל בשמיים וחיפש בין כל המלאכים את המלאך הכי אוהב ורגיש שיש לו. והביט בך וראה כמה אהבה יש בך וכמה טוב תעשי לחיי וידע שאת כל מה שיש לי אעניק לך.וידע שאגן עלייך ואראה לך כיצד לגדול ולהבין את העולם וכיצד לתת לעולם את כל מה שאלהים נתן לך באהבה.ואז.כשאלהים ידע כמה טוב יהייה שתהיי ילדתי ואהייה אמך הוא הביא אותך אליי.......

  ברכה זו ניתנה לביתי ביום הולדתה ה30 מאמא האוהבת ותמיד היית בחדר השינה מונחת על השידה .מי היה מאמין שסופך יהייה טראגי אהובה.ת.נ.צ.ב.ה.אמן     9/8/2012 

  11/8/2012

  כמה געגועים אלייך אהובה תמיד במחשבתי .ממתינה אני לטלפון ממך שתאמרי לי שוב . אמא איזה אוכל טעים עשיתי בואי לאכול איתנו צהריים .אהובה שלי .ילדה מיוחדת .כמה אהבה הייתה בך למישפחתך .ואיזה מישפטים לימדת אותי .מי היה מאמין שאספיד אותך ואת  לא כאן למה????

  אוהבת ומתגעגעת אמא!!! 

  ילדתי האהובה אדי!!!        17/8/2012

  השקמתי משנתי וחלמתי אותך אהובה .ובחלום רק הקשבת לי ולא אמרת מילה .

  אהובה שלי,הלוואי והחלום היה מתגשם לי ! החלום התפוגג לו ואני נישארתי כואבת מאוד !

  ילדה שלי, אני מבקשת ממי ששם למעלה שישמור עליך: אלוהים , מלאכים לבושים בלבן, פיות קסומות שמרקדות בעננים . גם מאהובים שהלכו מאיתנו ביקשתי שישמרו עליך.

  געגועינו עזים אוהבים אמא ואחיך .

   20/8/2012

  אדי שלי  את מאוד מאוד חסרה ... 
  היית חסרה ברגעי הפרידה , היית חסרה ברגעי הדאגה וברגעים בהם המשפחה התאחדה כדי לחזק אחד את השני.
  וכמובן, היית חסרה לי כפי שאת חסרה לי מאז לכתך : כל יום, גם בימים הכי רגילים, גם בימים הכי עסוקים, גם בימים הכי מעניינים...
  אני יודעת,לא רואים את זה מבחוץ.
  רק אמא שאבדה את ילדה מבינה איך מכילים את הכאב תחת החיוכים והשמחה שהכרחיים כדי להמשיך את החיבור לחיים -חיים , שמתעקשים להמשיך גם בלעדיך... מאז לכתך
  אני לומדת איך להכיל את הכל. לא מוותרת על אף רגש מתוך אמונה מלאה שצריך להשאיר את המעברים פתוחים, בעיני זה עניין של "אינסטלציה": הצנרת שמעבירה בימים אחדים את רגשות העצב, הכאב והגעגועים , היא אותה צנרת דרכה עוברים , בזמנים אחרים, רגשות השמחה, האושר והאהבה. אני משתדלת שלא יהיו סתימות, שהכל יוכל לזרום...
  מתוקה שלי,
  כל יום שעובר בילעדייך, משהו בי משתנה. 
  ניסיתי לצמצם את הימים בהם אני מרשה לעצמי להתפרק ולתת לגיטימציה מלאה לבכי, לעצב, לתחושה שאין לי חשק לשום דבר אחר חוץ מאשר לחשוב עליך ולהתמלא בגעגועים.
  הצלחתי רק חלקית.זה גדול ממני. כשהזכרונות והצער משתלטים עלי, הבכי מגיח כמו ילד קטן שאומר לאמו: הבטחתי לי - אז תקיימי! ילדה שלי, אני מבטיחה לך שוב, להיות חזקה, לחיות, לשמוח, להיות האמא הכי טובה שאני יכולה לאחייך ולילדייך איתי ושני . להיות שם בשבילן תמיד כשהן צריכים אותי וגם להמשיך להתגעגע אליך בלי סוף. 

    "ילדת החלומות שלי",  חשבתי עלי, ועל החלומות שלי, על אלה שהגשמתי ועל אלה שאבדו ולא יתגשמו לעולם. 

  ילדת חלומות שלי, 

  אני עדיין חולמת שתבואי אליי ונחיה את החיים שלנו יחד,אבל יש חלומות שלא יכולים להתגשם ויש סערות שבהן אנו לא יכולים לעמוד.

  אוהבת אותך,

  אמא

  24/8/2012

  אדי ביתי האהובה!!!
    החיים מלאים במכות וחבטות, אך נדמה שהקשה שבהן קרתה ברגע בו הלכת מאיתנו. תמיד לקחתי אותך כמובן מאליו, האמנתי שתמיד תהיי שם עבורי וכעת התחושה היא שנפלתי על פני בחוזקה ופשוט אין מי שירים אותי.
  יותר לא יהיה מי שיאמר לי בקול נינוח, רגוע ובטוח, שהכל יהיה בסדר. והרי איך יכול להיות בסדר כשאת לא כאן?
  נדמה שאין מילים שיכולות לתאר את הכאב המציף אותי היום, אותו כאב חד המלווה בהרבה חששות, חוסר וודאות ותחושה שכלום כבר לא יחזור להיות אותו הדבר. דבר אחד בטוח, אהבתי אליך לא תפחת, לא תשתנה, לא תשכח ולא תעלים מן העין והלב את כל מה שהיית, את מי שאת. מקווה שהזמן באמת יעשה את שלו, כמו שתמיד היית אומרת, אך יודעת שכל הזמן שבעולם – לא יגרום לי לאהוב אותך פחות ולהתגעגע אליך בכל דקה, בכל יום, בשארית ימי חיי...

  היום כהרגלי הלכתי לבקר אותך ביתי היקרה ולספר לך  30/8/2012

  מה עבר עליי השבוע  מסרתי לך גם ד"ש חם מילדייך והדלקתי נר בישמם אהובה שלי!!!

  •   החגים בלעדייך ילדתי – לא יהיו אותם חגים                              
  • השבתות תהיינה עצובות יותר
   והמטבח כבר לא יהיה אפוף בריח הבישולים הכל כך אהובים עלייך כל שנותר לנו ילדתי זה לזכור אותך כפי שהיית
   אדי..... חמה, אוהבת, שמחה, אופטימית וקורנת
   אדי..... שהמשפחה בשבילה הייתה הכל
   והיא הייתה הכל עבור משפחתה

   אוהבים אותך אדי היקרה מקווים שמצאת קצת שלווה
   לעולם לא נשכח אותך........
   זיכרונך ימשיך לחיות עמנו, בכל יום, בכל שעה
    והשם אדי יזכר לנצח נצחים
  • לאדי ילדתי האהובה!!!     6/9/2012  

  הזמן חולף וכולנו עדיין המומים והכאב כה נורא.
  אומרים שהזמן מרפא – אך אותנו הוא קצת מדכא…
  כי כעת אולי אנו מבינים ויותר מפנימים,
  שלראות, לחוש ולהריח אותך
  זה רק כשעוצמים את העיניים.
  אנחנו רוצים אותך איתנו פה משתוקקים לשמוע אותך שוב צוחקת,
  ולא לכתוב לך מילות פרידה
  והמשפחה, כולה, כה עצובה
  אוהבים אותך ומתגעגעים עד עמקי הלב – וזה כ"כ כואב…
  חושבים עלייך – ולא נחדול מכך לעולם…
  מקוים שטוב לך במרומים – "תהי נשמתך צרורה בצרור החיים".
  אליך מפנים עינינו ריבון העולמים- ותוהים
  למה אותה מיהרת לחטוף אליך למרומים?
  אך עמוק בליבנו אנו מבינים – שמלאך כמוה אין עוד רבים,
  נוחי על משכבך בשלום – והמשיכי לנו להופיע בחלום…
  15/9/2012

  אומרים שהזמן עושה את שלו, אך נדמה שבמקרה שלך הזמן רק יגדיל את תחושת הכאב הקשה מנשוא ויגרום לי להתגעגע אליך בכל יום ביומו. אני מבטיחה להשאיר אותך בחיי, נשבעת שלא השאיר אותך כאן לבד, אגיע לבקר בכל הזדמנות,חושבת עליך בבוקר, בצהריים ובלילה . אשא אותך איתי לכל מקום,  בכל שלב בחיים,כי את חלק מימני .ואני ממך ......אוהבת לנצח אמא מזל.הזמן לעולם לא יכול למחוק. כעת, כשאת לא כאן, נדמה שהעולם קטן יותר, קר יותר, ריק יותר, דומם ושומם כאחד. מעולם לא האמנתי שתעזבי אותנו כל כך מהר, כל כך מוקדם. היה לך עוד כל כך הרבה מה להספיק 

  לילדתי האהובה אדי ז"ל                      23/9/2012
  הרגע בו היוודע לי דבר מותך, היה הרגע בו חיי התהפכו, התהפכו וידעתי – לא ישובו להיות אותו הדבר לעולם.
  איך נפרדים מבת שהיית כל עולמי? חברה אשת משפחה למופת, ולתפארת ובעיקר אמא דואגת ואוהבת שאין שני לה ולעולם לא יהיה לה תח... ליף.
  כל השנים והרגעים שבילינו יחד, השמחים וגם העצובים כאחד, חולפים היום אל מול עיניי הדומעות והפחד. פחד מחיים בלעדייך, ללא מילה טובה, טיפ קטן של חכמה, אינספור רגעי צחוק, ימים רבים כלילות אותם בילינו יחד – פתאום נראים כזכרון עמום ורחוק. אך דבר אחד לא ישתנה ולא ישכח, והוא הקשר המיוחד ששרר בינינו והחותם העצום שהטבעת באישיותי ובחיי.
  מקווה שטוב לך במקום אליו הלכת, שקט, רגוע ונטול דאגות. מקווה שתתבונני עלינו מלמעלה, ובדרכך שלך תמשיכי אותנו לנצח ללוות. מקווה שעם הזמן אלמד לקבל בהבנה כלשהי את האסון שפקד אותנו, אלמד לסלוח, להפנים. אלמד שוב לחייך, ללכת, לאכול, לנשום, אלמד לעשות את כל אותם דברים שכעת נראים בלתי אפשריים.
  מקווה שאלמד שוב לאהוב את החיים, כי כעת הם נראים לי כבלתי ניתנים לאהבה, מותך שאב ממני כל טיפת רגש אחרונה שהייתה בי, את כל מה שהיה בי לתת לך נתתי, וכעת כשהלכת נדמה שאין כבר מה לומר, מה לתת, מה לאהוב. הרי איך אפשר לאהוב עולם שמספק לך כל כך הרבה רגעי אושר ויחד עם זאת מפתיע אותך עם הרגעים הכי קשים וכואבים, רגעים שנדמים כמבחן הישרדות אחד ארוך, שלא ברור אם אתה הולך לנצח בו, להפסיד, אם אצליח בסופו של דבר לשרוד.
  מקווה שאת סולחת לי על כל הכעס והמרמור שמציפים אותי, אבל אני בטוחה שאת גם בטח מבינה שבמצב שכזה קשה למצוא סיבה לשמוח, להתעורר בבוקר, לחייך או להמשיך. אוהבת אותך הכי בעולם, –ואת כל כך רחוקה מאיתנו .ת.נ.צ.ב.ה....
  לביתי/אחותנו /ואמנו היקרה מכל אדי ז"ל!!!       8/11/2012  
                         ילדתי האהובה!!!

  11 חודשים חלפו מאז אותו יום שליש . הבוקר בו נחתכו חייך וחיי ברגע אחד,
  11 חודשים של יגון וצער,
  ... 11 חודשים של עצב אין סופי.
  11 חודשיםשל התמודדות עם האין וחיבוק ושמירה על היש.
  11 חודשים של געגוע.11 חודשים של כאב.
  11 חודשים שעברו וכלום לא השתנה מלבד חסרונך וגעגוע אין סופי אלייך.
  11 חודשים בהן היגון והצער כבשו כל חלקה טובה בגופי ובנשמתי, מנהלים מלחמת קיום והשרדות עם חלקים אחרים בתוכי. יש ימים הם משתלטים ולא נותנים מנוח, ויש ימים , רגעים, או אירועים בהם החלקים האחרים של השמחה מנסים לפלס דרכם – והמאבק הוא קשה ולעיתים לא אנושי.

  יום רודף יום, והמאבק הוא יומיומי. מאבק של כוחות האור בכוחות האפלה. מאבק ללא נצחון, מאבק ללא כשלון, מאבק שנולד מתוך שבר החיים, מאבק סוחט ומתיש, מאבק שלא יסתיים לעולם.

  יש בי געגוע לימים אחרים , לימים בהם צחקתי צחוק אמיתי ומלא, לימים בהם רקדתי משמחה ספונטנית ואמיתית, יש בי געגוע לימים בהם השמחה נפגמה רק מאירועים רגילים ושכיחים.

  11 חודשים של געגוע לילדתי., לילדה אותה הבאתי לעולם, אותה גידלתי באהבה אין קץ, געגוע לגעת , לחבק, געגוע לכל רגע בחיינו , געגוע לקול שנדם, געגוע שאין בו תקווה, וגם לא סוף .

  יש בי געגוע לשגרה,
  שגרת יומיום , שגרה של לוח שנה שמופיעים בו רק תאריכי ימי הולדת ושמחות, אירועים להם מתכוננים בשמחה .....שגרה כזו כבר לא תהיה............
  ולך ביתי היקרה!!
  נוחי על משכבך בשלום.ת.נ.צ.ב.ה. אמן
  אוהבים ומתגעגעים אמא.ילדייך.ואחייך וכל המשפחה .                    

  11/11/2012

  זכרונות נעורים מחברתך טרודי ושהמון פעמים כינית אותה אחותי !!

  וכך כתבה לזכרך בפייסבוק במלאת 11 חודשים למותך .

  עדי כמה שאת חסרה לי. אין יום שאני לא עושה משהו אם הילדים שאני לא חושבת על משהו שאמרת לי, לימדת אותי או הראת לי איך לעשות. השיר של הביטלס "היי ג'וד" היית שרה לי שהייתי עצובה "היי טרוד" אני שמה אותו כל יום כי מאז שהלכת אני עצובה בלי הצחוק שלך. ת.נ.צ.ב.ה

  22/11/2012

  לילדתי האהובה אדי!!!

   נשארה לי שאלה ללא מענה . יקירתי ספרי לי ......

  שנה בלעדייך אהובה!!!               7/12/2012

   נר 3 של חנוכה      11/12/2012 

  לאדי ילדתי האהובה!! היום מדליקים נר שלישי של חנוכה. רק אני לא מסוגלת להדליק את החנוכיה שכבתה לי בחג הזה בשנה שעברה סלחי לי אהובה .המון דברים הישתנו אצלי /אצלנו בלכתך מאיתנו אהובה שלי כמה חסר לי החיוך שלך האהבה שלך אליי חסרים לי הקריאות שלך מהמרפסת ...אמא...אמא...לא אשכחך לעולם אהובתי שמך יהייה חקוק בליבי אדי................ת.נ.צ.ב.ה.אמן 

  19/1/2013..לאדי ילדתי האהובה!!!

  היום יום הולדתי השני בילעדייך .אין שמחה מיום שהלכת מאיתנו אהובה!!!

  לא רוצה חגיגה.לא רוצה עוגה. רוצה אותך אהובה!!

  מישאלה שלא תתגשם. והמוח השפוי שמסרב להאמין לגורל אכזר שכזה.

  רק זכרונות השארת והם רבים .אהובה שלי מיתגעגת אלייך מאוד ולאיחולים שלך ותמיד ביום הזה נהגת ליקרוא לי ....מזליקה שלי אמא אהובה שאין שניה לה...

  אהובה שלי אנצור אותך בליבי לעד.ת.נ.צ.ב.ה....אמן

  לאדי !!!

  אין פעימות לב,הפיצוץ הינו כל כך עמוק,עד שפני המים עומדים ללא תנודה,הגוף לא מאפשר לבכות,לחייך,לחוש,לשמוע או להגיב,הוא נדם,

  אין פעימות לב.זה לא דיכאון, זה אבל. כמה שתנסה,לא תצליח לרעוד בקור הזה. החושים שלך רדומים, מבט חלול, אך מלא בזיכרונות.....המסע אל גבולות האופק תם.כעת ישנה רק הבדידות, הרי היא מצבו הטבעי של האדם.רק כנפי הדמיון מחזיקים אותך חי, ואין פעימות לב.

  נ.ב אני יודעת שלא אמרתי אני משתתפת בצערכם .קשה לי להגיד כי אני בטוחה שאני בחלום רע .אבל האמת שאני פוחדת גם להתעורר .שאני לא ירגיש יותר ויותר את הכאב אבל אני יודעת שלכל אחד יש מלאך והמלאך שלי זה את...אדי...בגעגוע גדול זמירה מדר. ת.נ.צ.ב.ה  אמן

  24/3/2013 לילדתי האהובה אדי!!היום יום ראשון ערב ליפני ליל הסדר .זאת השנה השניה שאת לא איתנו .ביתי האהובה דמותך וזכרך תמיד ילוו אותי בשולחן במטעמים שהכנתי וחיכית להם החיוך שלך הכבוד שהענקת לי .ואין כמוך בעולם דעי לך אהובה את ילדייך שכל כך אהבת .ואת חסרה להם מאוד אלווה אותם עד לבגרותם מבטיחה . נוחי אהובתי ואני לעולם אזכרך מלאך שלי.ת.נ.צ.ב.ה. אמן

   יום שישי 12/4/2013לאדי שלי ביתי האהובה! מחר ה13/4 יום הולדתך ה38 את כבר לא איתנו... זה יום הולדתך השני שאת חסרה לי מאוד . המוח - מנסה להבין אבל הלב מסרב לקבל....... אמרו שהזמן מנחם.......... שקר! כל יום וכל דקה שמרחיקים אותך מאיתנו - הכאב רק הולך ומתעצם! הגעגוע הופך לחזק יותר והשימוש במילה "אם" שגור יותר..... לא תמיד הדברים נאמרים בקול רם כדי שלא נכאיב אחד לשני...... אבל השאלה נמצאת בכל אחד ואחד מאוהביך בכל ארוע או בסתם יום של שיגרה - תמיד תעבור המחשבה אם אדי היית כאן?....... אני חושבת שטרם נמצאה התרופה לריפוי הכאב בעת לכתך מאיתנו. אוהבים מאוד .אמא ילדייך אחייך . ת.נ.צ.ב.ה ....אמן

  29/5/2013

  לילדתי אדי האהובה והניצחית!!!

  טסתי לבקר את אחיך אבי ואת הילדים אדם ואיתן שכל כך אהבת .ותמיד אמרת כפרה עלייהם.אהובה שלי הייתי באורלנדו וכל רגע לא משת ממחשבותיי תמיד היית המיוחדת וכך תישארי לעד בעניי .זוכרת אני איך תיכננת את הבר מצווה של איתי ואיזה חלום רצית להגשים לו ולשני.אורלנדו .אבל רצה הגורל אחרת .וחלומך לא יתגשם אהובה שלי .יפה שלי .מאור עניי אוהבת עד אין קץ ....אמא      

  לאדי שלי האהובה !!!        כ"ה בכסלו שנת תשע"ג 2013

  שנתיים חלפו מאז אותו יום נורא .

  שנתיים והכאב ימשיך ללוות אותנו לעולם.

  אהובה שלי אין נחמה והמחשבה  שאינך קשה מנשוא.

  רק תדעי שבכל שניה במחשבותי את תמיד לנגד עיניי.

  אדי נישמתי האחת והיחידה באזכרה שלך היו כל אוהבייך הנחמה היחידה שהיית לי באותם רגעים .לא כל אחד זוכה באזכרה כזאת זכותך לא עמדה איתך בחייך .איך במותך זכית צדיקה תלמידיי הישיבה התפללו לעילוי נשמתך כל הלילה .

  אהובה שלי נוחי על משכבך זוכרים ומתגעגעים.אוהבת אמא

  28/3/2014

  אהובה שלנו!!! שנתיים חלפו מאז שנפרדת מאיתנו והכאב לא חלף
  בלעדיך זה לא אותו הדבר כל כך ריק וקר עכשיו
  בלעדיך חיי ממשיכים איתך הזמן היה כמו נצח
  בתוך חדרי הלב נשארו זכרונות
  ולכולנו שאלות בלי תשובות איך עזבת...?
  אף אחד לא עונה ולא משיב הנשימות חנוקות מרוב כאב
  איך להוציא את המילים מהפה?
   אדי ילדתי כמה הלב מרגיש בחסרונך החגים קרבים והותרת רק זכרונות .מי יכין קינוח ?מי יפרגן לאמא על ההשקעה באירוח?מי יגיד לאמא אין כמוך בעולם? יהי זכרך ברוך לעד אהובה של אמא מתגעגעת!!!!

  13/4/2015    יום הולדתך ה40 

  לאדי ז"לביתי היקרה!!!היום יום הולדתך ה40 וכבר שלוש שנים שאין חגיגה .ואין מתנה .ואין איחולים.אין מילים שיכולות לתאר את הכאב המציף אותי היום, אותו כאב חד שחשתי ביום שהלכת מאיתנו לנצח וילוו אותי כל חייאני מתגעגעת אדי שלי ילדה שלי!!!תמיד אזכור במוחי את המחשבות המשותפות שלנו ואת שיחות הנפש הרבות שהיו לנו.
  נוחי על משכבך בשלום אהובה .ובליבי תפילה הי"ד אמן.
  יהי זכרך ברוך לעד אמן .  Trudy H
  Another Rash Hashanah without a phone call from you , the Hagim was so important to you, your taught me how to eat Mofleta and to go buy clothes for the Hagim, and the importance of family. There isn't a day that goes by that I don't think of you and your children. I promise you one day I will tell them all about their Ema and all the things you wanted for them. You were and will always be my best friend - How you are missed R.I.P my Adi

  נחמה רוזן
  דמעות / מוקדש לך אדי ז"ל יקירתנו אייל גולן מילים: זאב נחמה פני קטיפה שראיתי רוך ותמימות של פורקן נעורים בך לגעת רציתי ולא היו בך חיים שמך חקוק על האבן רק אהבה נשארה לי בלב את עכשיו בגן עדן ולי נשאר הכאב - אמרת שהגשם ישטוף את הדמעות אבל הגשם הפסיק והדמעות ממשיכות הן זולגות אל הקבר החם יורדות בכל העולם. מלבדך לא היתה לי אף נערה לא אהבתי לפני אמונים לך שמרתי ואשמור לך גם אחרי פני קטיפה בשמיים לי מחייכת מבין עננים את עוצמת עיניים ומתכסה לך בתכריכים - אמרת שהגשם ישטוף את הדמעות אבל הגשם הפסיק והדמעות ממשיכות הן זולגות אל הקבר החם יורדות בכל העולם. ================================= 20/8/2012

  נחמה רוזן
  20/1/2012 אדיתוש שלנו כבר עברו חלפו ביעף 30 יום ונדמה, כי היה זה רק אתמול. בלכתך, השארת חלל ריק ונותר רק העבר עליו להתרפק. היית גיל וחדווה ושופעת מלא חופנים אהבה לילדייך ,משפחתך וחברייך במסלול חייך. מה נוכל לכתוב ולומר עוד, שלא נאמר עלייך ? מאז ומתמיד, ידענו שאת דעתנית וצמאה ללמוד ולהספיק. מיצית את חייך עד תום, כאלו חשת שהם יהיו קצרים. היה תענוג בלתי רגיל לשהות במחיצתך, לצחוק ולשוחח אתך על כל נושא שבעולם. ואת הרי היית אחת, אך עם אין ספור של עשייה בכל התחומים. ואנחנו, נשארנו כואבים והמומים! אלו רק יכולת לראות עכשיו מסביבך פה , את כל האנשים שאוהבים אותך ומנסים לומר עוד מילה ועוד זיכרון עלייך ואיתך, כי בעצם, כל מי שנמצא פה אוהב אותך מכל הלב! רצינו להגיד תודה על רגעים,שעות,ימים ולילות ארוכים, שזכינו בך ואתך ודעי, שיש לך מקום בלב ששמור רק לך ! מבטיחים אנו לשמור על גוזלייך בדרך שבה הלכת והנחלת להם. מתגעגעים ואוהבים כל בני משפחתך ואהובייך. יהי זכרך ברוך (ת.נ.צ.ב.)

  פלורי אביב
  שבוע שלם נלחמת בחיידק שתקף אותך אך לא רפו ידייך במלחמה זו לרגע. נלחמת בכל החזיתות, בכל הטיפולים והמכאובים, עם כל הרופאים והאחיות יחד עם כל משפחתך וחברייך. כולנו היינו בטוחים שתנצחי כי הכרנוך כאמיצה, חכמה ועקשנית, שמבינה כל דבר ומשיגה כל יעד. גופך כשל אך רוחך נצחה. אומץ לבך, יופייך, חכמתך ורוחך יישארו עם כולנו לעד. משפחתך חברייך וכל מכרייך מצדיעים לך ולגבורתך. יהי כי מלאך כמוך אי אפשר לשכוח את תמיד נמצאת במחשבותינו שלום בחיילך ושלווה בארמונותייך, נזכור אותך לעד ותהיי איתנו תמיד.

  אדי שלנו...
  הבוקר כתבתי פוסט על ה"אורות החיוביים של חיינו". כתבתי פוסט, שמלא באופטימיות. על האור, שמנצח את החושך גם כשקשה תמיד קיימת איפשהו אלומת אור שיש אור בקצה המנהרה שיש קרן אור באפלה וכל זה החזיק אותנו במשך שמונה ימים ולילות מגובשים וחיים בין תקווה לייאוש שכל רגע וכל שעה שעוברת אולי תפקחי את עינייך ותחזרי אלינו עם בבת צחוק על שפתייך עם חיוך מאוזן לאוזן מלא באור פנייך התפללנו מבוקר עד ערב לבורא עולם שיקרה נס חנוכה ויצילך אך כנראה, שזה היה מעבר ליכולתינו כל כך קשה ומוזר לכתוב מילות פרידה למי, שאי אפשר להיפרד ממנה. אדי אהובתנו, את עזבת והשארת כל כך הרבה בדרכך המופלאה והמיוחדת את נשארת בכל אחד ואחת מאתנו. הצחוק שלך עד הרגע האחרון האור שלך, שלא עזב אותך לעולם החכמה שלך להיות בשביל כל אחד ואחת מאתנו בכל רגע ורגע בחיים. אהבתך הבלתי נדלית לילדייך,לשרון ומשפחתך, חברייך/חברותייך ללימודים ולכל תקופות החיים. כל אלו יישארו עמנו לנצח, מבטיחים לך, שנשמור על נסיכייך ומשפחתך. לכי לך לדרכך יקרה ונוחי בשקט על משכבך. נאהבך ולא נשכחך לעד. יהי זכרך ברוך. 22/12/11

  נחמה רוזן
  אדיתוש עטרת ראשנו היקרה... כל כך קשה ומוזר לכתוב מילות פרידה למי,שאי אפשר להיפרד ממנה. כשנתבשרנו על האסון והטרגדיה הקשה, קיווינו שיש אור בקצה המנהרה החשוכה ויש קרן אור באפילה. כל זה החזיק אותנו במשך שמונה ימים ולילות כימי החנוכה.הדלקנו נר ראשון בשבילך חיים בין תקווה לייאוש שכל רגע וכל שעה שעוברת , אולי תפקחי את עינייך ותחזרי אלינו עם בבת צחוק מלא באור פנייך וחיוכך. יום ולילה התפללנו לבורא עולם, שיקרה נס חנוכה ויצילך אך כנראה שזה היה מעבר ליכולתנו. אדיתוש יקרה, כמה הרואי, במקום שבו הצטיינת, המח של, שם תקף אותך החיידק ללא התראה והשאיר חלל גדול בליבנו. אדיתוש שלנו... בשנות חייך הקצרות הצלחת לעשות גדולות גידלת את נסיכייך, איתי ושני המדהימים להיות לילדים לתפארת כל אמא בישראל יחד עם שרון והמשפחה האוהבת. הקשר המדהים עם אמך מזל ואחייך היקרים, אבי ודודי ומשפחותיהם לא יישכח לעולמים. בכל מקום עבודה אהבת ונאהבת בהערצה על ידי כולם. הצלחת בלימודים ובכל מגע ידייך. למדנו רבות ממך, אך איננו בטוחים שנוכל ליישם את הכל כפי שאת עשית זאת באהבה כל כך גדולה ונתינה עצומה ללא ליאות.זה משהו שהיה טבוע בך בטבעיות. אדיתוש שלנו... בדרכך המופלאה והמיוחדת את נשארת בכל אחד ואחת מאתנו הצחוק שלך עד לרגע האחרון האור שלך שלא עזב אותך לעולם האהבה הגדולה שבליבך לילדייך,משפחתך וחברייך/לחברותייך לחיים, כל אלו יישארו עמנו לנצח. מבטיחים אנו לך, שנשמור על ילדייך ומשפחתך היקרה כבבת עיננו ומבקשים סליחה אם פגענו בך באיזושהי צורה או דרך. לכי לך לדרכך ונוחי בשלום על משכבך נאהבך ולא נשכחך לעד יהי זכרך ברוך.

  מיטל ג'רסי
  אדי היקרה, תשעה חודשים מאז המקרה ועדיין איני מעכלת שאת לא איתנו. אני עדיין יכולה לשמוע את צחוקך המתגלגל ואת קולך הדואג, האוהב והאכפתי. אני עדיין יכולה לראות אותך נכנסת בערב החג מחוייכת, עם תבניות מלאות בכל טוב. ידעת להכין עוגות שעליהן כל כך התענגנו ועכשיו טעם המתוק הלך איתך! אני זוכרת איך שיתפת אותי בהתלבטויותייך ומחשבותייך ובראש ובראשונה תמיד דאגת קודם כל למשפחתך, וכשסוף כל סוף החלטת לעשות למענך ורצית להתפתח וללמוד הכל נקטע בבת אחת!!! תמיד תהיי בת דודתי האהובה, המחייכת, האוהבת והמחבקת חיבוק שרק אנשים כמוך יודעים לתת- מכל הלב!!! אין יום שאיני חושבת עלייך וכמעט כל דבר מזכיר אותך... את תמיד איתי בליבי... אוהבת... בת דודתך, מיטל ג'רסי

  בלסטרה לימור
  למה הלכת בלי פרדה? אני רוצה אותך בחזרה תגידי לי איך לעצור את הדמעות...הן יורדות ויורדות בלי גבולות. הפרידה הפתאומית רק מוסיפה לכאב הלב להאמין לזאת מסרב. את הנעשה אין להשיב... וזה מכאיב! אומרים...כי הזמן הוא הרופא הטוב ביותר, אין זה נכון-הזמן אינו משכיח.. ואינו מרפא הכאב! אני לא מוצאת נחמה... לקחו לי חברה מקסימה ואין לי כח, ואני כועסת על כל העולם כי לא מגיע לך...לא לך!! אז איך אפשר להפרד ממך.. שבכלל לא רוצים? זה ניראת לי משימה בלתי אפשרית. אהבתי את היכולת שלך לראות את הטוב בכל לחייך למרות הכאב והקושי.. מבט אחד בעינייך השכיח לי את כל הצרות... כמה שמחת חיים, כמה קסם, כמה חום ואהבה היה בך אישה יקרה לכולם הקשבת... לכולם עזרת...לכולם עצות חילקת...נתת מעצמך שיהיה טוב לאחרים... בכל מקום שהיית הכנסת שמחה וחיים. כמה קשה לחיות בלי להביט בעינייך... כמה קשה ליחיות בלי לראות את האור בפנייך...כמה קשה ליחיות בלי לשמוע את צחוקך המתגלגל... כמה קשה ליחיות בלעדייך!!!! את כל כך חסרה!!!!

  linkText

  Loading...

  גלריה

  עריכה

  וידאו

  עריכה

  ציר זמן

  עריכה

  הדלק נר

  דודי קלמיס
  03.12.2018
  אוהב אותך וכואב את חסרונך
  Trudy
  10.09.2013
  You are always in my heart
  שרונה
  10.08.2013
  לחברתי המקסימה דמותך תמיד לנגד עניי לנצח.אוהבים שרונה והילדים
  טרודי
  24.07.2013
  אין יום שאת לא חסרה לי
  arie elbaz
  15.04.2013
  יהי זכרך ברוך לעד
  Trudy
  10.04.2013
  אוהבת תמיד
  avi kalmis
  14.02.2013
  some days are hard , i just had a memory of you, miss you
  טרודי
  12.11.2012
  אדי 11 חודשים בלעדייך החגים עברו וכבר חורף איך את חסרה ת.נ.צ.ב.ה
  איילת כהן פייקר
  06.11.2012
  חברת ילדות אישה יקרה לעולם לא אשכחך את נצורה בלבי לעד תמיד מחייכת וטובה  
  אליס שקיה
  26.10.2012
  לפעמים אני נזכרת בך ולא מאמינה .שמרי על כול אוהביך מלמעלה ואנו למטה לא נשכך
  רונן בוסקילה
  17.10.2012
  אדי לעולם לא אשכח אותך לעד את תמיד בליבי ותישארי ת.נ.צ.ב.ה
  ליליאן בוסקילה
  17.10.2012
  לאדי תמיד נזכור אותך עם הצחוק המתגלגל שלך לעולם לא נשחכ אותך ת.נ.צ.ב.ה
  פרידה אלקלעי
  16.10.2012
  אדי יהיי זכרך ברוך נשמתך צרורה בצרור החיים
  יערית
  09.10.2012
  חלמתי עלייך כמו שהיית פעם. שופעת תלתלים חומים עגולה מאושרת וחייכנית.
  פנינה נוגאסי
  09.10.2012
  אוהבת אותך מאד כמו ילדה עד היום. מתגעגעת אלייך.
  שירית
  09.10.2012
  אדי חושבת עלייך הרבה ונזכרת בך. היית חברה טובה ואמא למופת. את חסרה לי מאד
  לימור מדר
  06.10.2012
  אהובתנו שנה כבר חלפה אבל הכאב שוב מתעורר מתגעגעת
  לימור מדר
  27.09.2012
  הזמן עובר והלב לא שוכח אדי יהי זכרך ברוך
  שמעון ומירב בוסקילה
  02.09.2012
  ככול שעובר הזמן רק מתעצמת תחושת האובדן הגדולה והגעגועים עזים יותר
  דודי קלמיס
  01.09.2012
  את כל כך חסרה
  יוסי ואידה אדרי
  31.08.2012
  אדי יקירתנו חיוכך איתנו לנצח.נוחי בשלום .יהיה זכרך ברוך אהובה.
  שושי רונן (דדון)
  31.08.2012
  החיוכים שלנו מתוך הבגדים המרוקאים מהחינה שלך ויופייך תמיד קורן,לעד בליבי
  Trudy
  30.08.2012
  Adi I promise I will tell your children what an amazing Mom they had
  mam..mazal
  26.08.2012
  לביתי האהובה אדי!!! הכאב אנו מרפא ניזכרך לעד. לא נישכח.ת.נ.צ.ב.ה..אמן
  eitan
  25.08.2012
  U are always in my heart forever adity
  San koren
  25.08.2012
  עדי היקרה תודה לך על הכל תמיד תיהיה שם בליבי . אוהב אותך סוקי ...
  משפחת חזיזה (ניר מורן וליזה)
  15.08.2012
  אדי היקרה יהי זכרך ברוך לא נשכח לעולם פשוט מלאך
  נחמה רוזן
  11.08.2012
  יותר קשה מעצב היום, הוא זיכרון שמחת אתמול... .ת.נ.צ.ב אדי אהובה שלנו ♥
  AVIVA EDRY
  05.08.2012
  אדי נשמה אילו ידעת כמה את חסרה.אוהבים ולא שןכחים ת.נ.צ.ב.ה.אמן
  adam kalmis
  04.08.2012
  I wish i could have seen you on more time. Rest in peace.
  avi kalmis
  04.08.2012
  My beloved sister , i will never forget your beautiful soul. love you
  שמעון אזורה
  04.08.2012
  יקירתי תודה על כל מה שעשית בשבילי בתקופת המכללה אוהב ומתגעגע. ת.נ.צ.ב.ה
  mazal kalnis
  01.08.2012
  לילדתי אדי האהובה והיקרה ניזכור תמיד.יהי זכרך ברוך
  איתי ושני מרקוביץ
  30.07.2012
  לאמא שלנו האהובה ניזכור תמיד אותך!!!ילדייך איתי ושני
  סימה בניטה הראש
  30.07.2012
  בדרכך המיוחדת למדת את סובבייך לשמוח בכל מצב לא אשכח זאת לעולם
  מיטל ג'רסי
  27.07.2012
  בת דודתי היקרה מכל! תמיד תהיי בליבי... אוהבת אותך, מיטל
  פלורי
  26.07.2012
  לעולם לא נישכח אותך מקומך בגן עדן מלאך שלנו שמרי על כולנו כמו שתמיד עשית
  בת שבע
  25.07.2012
  לאדי אהובתנו לנצח ניזכרך וננציחך בכל דרך ת.נ.צ.ב.ה.מישפחת רש
  יוליה
  24.07.2012
  לא נשכך לעולם.....
  כפיר שוקרון
  23.07.2012
  פתאום ראיתי הודעה על פטירתך לא נשכח את החיוך המאושר שלך ואת הצחוק המתגלגל.
  Adi
  23.07.2012
  Adi, My Friend, my sister you are missed everyday,I will never forget you
  אדי
  23.07.2012
  לעולם לא נשכך אותך יהיה זכרה ברוך ת.נ.צ.ב.ה

  Loading...