אתר הנצחה לזכר

צחי פולק 1979-2006

צחי פולק
מקום לידה:
מקום פטירה:

בית עלמין:
ישוב:
בית עלמין:
גוש:
גוש:
חלקה:
שורה:עריכת קשרי משפחה

ביוגרפיה

עריכה

אח גדול שלי, מנקודת המבט שלי, אחותך הקטנה.השובב, הקופצני, החייכן, מלא אושר וחיים. מגיל קטן היה ניתן לראות את גודל הלב שלך ויכולת הנתינה והאהבה ששידרת לסובביך.אהבת לחיות, אהבת לטייל, אהבת את המשפחה שלך יותר מהכל.קודם כל נולד דדי, שנתיים אחריו נולדת אתה וחיכיתם לי, 12 שנה.שניכם רציתם אחות והנה הגעתי..היית הבן אדם הכי טוב שפגשתי, היית מחבק אותי חזק חזק ואומר לי  "כמה גדלת", היית מציף אותי באהבה ומתנות, כל פלאפון, כל מותג, כל דבר שרציתי היה לי.  רבנו המון, צחקנו יותר, היית האח המושלם שכל אחת אחרת הייתה רוצה. דאגת לי, שמרת עליי, הסעת אותי לכל מקום. היו לך שאיפות ותוכניות רבות, מעולם לא ראיתי בן אדם עם כוח רצון כמו שלך, מוסר עבודה כל כך גבוה, נחישות וכל דבר שעשית היה בחיוך.היית קורא לבית שלנו "בית משוגעים" וכל משפט שלך היה מסתיים ב"מה הקשר?" בכל שישי נהנת מהדגים של אמא ובכל שבוע הזמנת משהו אחר מהאינטרנט. כשאיבדת את החבר הכי טוב שלך בגיל 18 בכל שנה היית מבקר את המשפחה שלו, הולך לבית העלמין, טל היה חי דרכך. ואני המשכתי בדרכך, בגיל 16 בדיוק שנתיים אחריך, איבדתי את לידור, והיא חייה דרכי היום. היית עוזר לכל חבר או בן משפחה שרק היה צריך, נתת מעצמך תמיד הרבה יותר ממה שקיבלת וזה עשה לך טוב. היית מאוהב, הייתה לך חברה מדהימה שנכנסה והפכה להיות בת משפחה. היום סביר להניח שהיית כבר אבא לשניים ונשוי לורד.ככה תיכננת... קצת לפני שזה קרה, תכננת לטוס לספרד עם ורד ושם, להציע נישואין. ואז הגיע יום חמישי. ערב לפני היינו באירוע של המשפחה ורבנו,בבוקר כעסתי עלייך אז החלטתי שאני לא נוסעת איתך לביה"ס והמשכתי לישון אתה יצאת מהבית לעבודה.. אם הייתי יודעת שלא תחזור.בצהריים אמא חזרה מוקדם יותר הביתה כי היא הרגישה חולשה. דפיקה בדלת, וכל מה שאני זוכרת מאותו היום זה אור שחור שהשתלט לי על החייםיצאתי מהבית בריצה ,התקשרתי לספיר ולא הצלחתי לדבר, בכיתי ואמרתי לה תבואי מהר אלי הביתה. לא הייתי מוכנה לשמוע איך זה קרה, לא רציתי לדעת את הפרטים רק רציתי לדעת שלא כאב לך. הלב של המשפחה כבר לא איתנו.רק השנה, אחרי שמונה שנים. הפכתי להיות סטודנטית למשפטים והחלטתי לקרוא את פסק הדין שלך. את כל הפרטים הקטנים. טעות אנוש? טעות אנוש שעלתה ביוקר. בגלל בן אדם שלא הניח נכון את השיש על המלגזה ולא שם לב אתה נקטפת לנו בגיל 26. המפעל שיש שעבדת בו עדיין פעיל למרות שהחוסר בטיחות המובהק שהיה שם גמר אותך ואותנו. איך המרצה שלי לעונשין אומר? המשפט לא פועל על פי צדק.השיש נפל עלייך, אהוב שלנו, יקיר שלנו, לא צעקת, לא הראת פחד, לא יכולת לזוז משם קבעו את מותך במקום. הלב שלי נמחץ יחד איתך. אבא זיהה אותך, הוא נשבע לנו שנשארת אותו צחי. שלם, יפה, טהור. שנים של פרוצדורה מול בתי המשפט. ואלפי שיחות לפלאפון שלך בציפייה שתענה וכל זה חלום. לא תכננו לוותר בקלות, המפעל היה צריך להיסגר. הלקח היחידי שהם למדו זה שהריצפה חייבת להיות נקייה מאביזרים, וקסדות זה דבר הכרחי בעבודה כזו. אז...

לפני שמונה שנים , היה לי אימא שהיא החברה הכי טובה שלי,אבא שנותן לי את הנשמה שלו אח גדול מעורר הערצה ,אותך אחי האמצעי  ואפילו גם כלב.היום, אימא מאושרת פחות, אבא חזק פחות הכלב הזדקן ולי יש אח אחד פחות. העולם איבד את הגבר הכי טהור,הכי אהוב,הכי חי, הכי אוהב, הכי מצחיק מלא נתינה,מלא בטוב. בכל שנה זה רק נעשה קשה יותר, אני מבינה שלא תעלה את המדרגות וישר תשאל מה יש לנשנש? שלא תלך איתי מחובק ותגיד כמה גדלתי, לא תיקח אותי לטיולים, לא תראה איתי סרטים לא תקנה לי מתנות. לא זכיתי להתרגש עד דמעות בחתונה שלך, לא זכיתי להיות דודה לילדים שיכלו להיות לך,לא הספקתי לומר לך שלום, לא אמרתי לך מספיק כמה שאני אוהבת אותך. לא הספקת לראות אותי גדלה,מסיימת ביה"ס,מפקדת בצבא ועכשיו סטודנטית. אנציח אותך בכל מקום ורגע שיהיה לי..הפחד הזה לשכוח את הקול שלך, הגעגוע שמכרסם את הלב, הזיכרונות שגורמים לחיוך מהול בעצב. אתה לא תחזור, רק תמשיך לחיות דרכינו.אתה הכוח שלי, אתה ההשראה שלי, אתה הפרופורציה שלי ואתה הגעגוע היחידי שלי. לכל מקום אליו אלך, תלך איתי-השם שלך חרוט לי על הכתף, האדם שאתה חרוט לי בזיכרון,והמקום שלך חרוט לי בלב.

העדפות

עריכה

" רצית לעוף, רצית כבר הלאה

עם חצי חיוך, עלית למעלה 

מיליון כוכבים בשמיים תופסים את

הצבע שלך בעיניים

תן רק עוד שנייה אחת לומר לך, שלום"

לימדת אותי להנות מהחיים, לימדת אותי לאהוב את החיים, 

להעריך, לתת מבלי לצפות לתמורה, לאהוב אהבה נטולת אינטרס.

לא הפסקת לחייך לרגע, ניצלת את ההנאות הקטנות של החיים.

"רצית לעוף, הלכת רחוק מידי

בתוך הטירוף 

אין מי שישמור עליי

מיליון כוכבים בשמיים תופסים

את הצבע שלך בעיניין

רציתי שנייה אחת ,

לומר לך שלום "

דאגת לי, שמרת עלי,

אהבת אותי כמעט כמו שאני אוהבת אותך.

היית מכור למוזיקה, למאכלים של אמא, לטיולים,

רצית לראות עולם.

"מלאך מנגן לי עכשיו

אז איתך אני שרה

מיליון כוכבים בשמיים תופסים את 

הצבע שלך בעיניים 

רציתי לשיר לך לומר לך שלום"

אני יודעת שבכל פעם שהשמש זורחת אתה שולח אליי חום ואהבה,

שומר עליי גם כשהירח מגיע.

הספדים

עריכה

לפני שמונה שנים , היה לי אימא שהיא החברה הכי טובה שלי,אבא שנותן לי את הנשמה שלו אח גדול מעורר הערצה ,אותך אחי האמצעי  ואפילו גם כלב.היום, אימא מאושרת פחות, אבא חזק פחות הכלב הזדקן ולי יש אח אחד פחות. העולם איבד את הגבר הכי טהור,הכי אהוב,הכי חי, הכי אוהב, הכי מצחיק מלא נתינה,מלא בטוב. בכל שנה זה רק נעשה קשה יותר, אני מבינה שלא תעלה את המדרגות וישר תשאל מה יש לנשנש? שלא תלך איתי מחובק ותגיד כמה גדלתי, לא תיקח אותי לטיולים, לא תראה איתי סרטים לא תקנה לי מתנות. לא זכיתי להתרגש עד דמעות בחתונה שלך, לא זכיתי להיות דודה לילדים שיכלו להיות לך,לא הספקתי לומר לך שלום, לא אמרתי לך מספיק כמה שאני אוהבת אותך. לא הספקת לראות אותי גדלה,מסיימת ביה"ס,מפקדת בצבא ועכשיו סטודנטית. אנציח אותך בכל מקום ורגע שיהיה לי..הפחד הזה לשכוח את הקול שלך, הגעגוע שמכרסם את הלב, הזיכרונות שגורמים לחיוך מהול בעצב. אתה לא תחזור, רק תמשיך לחיות דרכינו.אתה הכוח שלי, אתה ההשראה שלי, אתה הפרופורציה שלי ואתה הגעגוע היחידי שלי. לכל מקום אליו אלך, תלך איתי-השם שלך חרוט לי על הכתף, האדם שאתה חרוט לי בזיכרון,והמקום שלך חרוט לי בלב. אחותך הקטנה.

שרית פולק
אם היית פה, בטח היית חוקר אותי עם מי אני יוצאת כי מי בכלל ראוי מספיק להסתכל על אחותך הקטנה? היא הנסיכה שלך. הפרח המוגן שלך. בהתחלה, כעסתי שאיבדתי אותך. כעסתי עלי, עליך, על העולם. הכחשתי, לא רציתי שידעו. דיברתי עליך- אבל רק לעצמי. לפני ארבע שנים, טסתי לתאילנד. שם, נפל לי האסימון. אם אני חזקה במילים, הגיע הזמן לספר לעולם עלייך. אתה ראוי להכרה. לקחתי החלטה שבכל רגע שיהיה לי, אנציח אותך. אז פתחתי אתר, כל קעקוע שייחרט לי על הגוף- יהיה קשור אליך. כשאהיה אימא, הבן הבכור שלי ללא ספק ייקרא על שמך. ובעיקר, התחלתי ליישם את מה שלימדת אותי. לימדת אותי שלנתינה אין גבולות. שאם רוצים משהו מספיק חזק, משיגים. שגודל הלב שלנו הוא הדבר הכי חשוב בחיים הדפוקים האלו. לימדת אותי לתת הרבה יותר מלקבל, לחייך גם כשקשה. שעקשנות זה שם המשחק. שלהיות חזק זו הדרך היחידה לשרוד. הדבר היחיד שעדין לא למדתי הוא איך להתמודד עם החיים האלו בלעדיך.. 10 שנים, בלעדיך.

שרית פולק
אח גדול שלי, בדיוק עכשיו בתקופת מבחנים אני נזכרת בך. כמה היית גאה בי שאני מסיימת שנה א'. התעוררתי הבוקר עם געגוע אבל לא כמו כל בוקר, הפעם חזק יותר. הייתי חייבת לרשום לך, לשחרר קצת את מה שיושב לי. האדם הכי מיוחד שהכרתי. אני בדיוק לומדת למבחן בדיני נזיקין. אני לא אוהבת את המקצוע הזה. הוא מזכיר לי את המקרה שלך. אני קוראת מסכמת ומתאפקת שהדמעות לא יתפרצו החוצה, בדיוק כמו שקרה לי עם העבודה הראשונה שהגשתי במקצוע הזה. הקייס שנתנו היה דומה מדי. הזכיר לי אותך. ובעצם, מה רע בלהזכיר אותך? אני חיה אותך, בכל נשימה שלי אתה חי. בכל סיטואציה שאני נמצאת אני יודעת שאתה נמצא איתי. שומר עלי, כבר 8 שנים. אומנם גדלתי והתבגרתי תוך הבנה שתמיד יהיה חלל שאף אחד לא יוכל למלא, הכחשתי הדחקתי דיברתי לא דיברתי אבל אף פעם לא קיבלתי. לא קיבלתי את העובדה שפיזית יש לי אח אחד פחות. הלוואי שאתה רואה אותי עכשיו, יודע בדיוק מה אני רוצה, מרגישה, חושבת, עושה. משתדלת להיות הכי טובה שאפשר, משתדלת להמשיך אותך, להיות אני עם ערכים משותפים שלי ושלך. סבא של ספיר נפטר , בדיוק ביום הולדת שלי. עברנו תקופה לא קלה, והשם שלך עלה כל הזמן. אני לא רגילה אבל אתה יודע שזה לא בגלל שאני לא אוהבת או מתגעגעת. זו פשוט הדרך התמודדות שלי. מבחינתי אתה איתי, חיי קיים ונושם. אני אחזור ללמוד, אחותך הקטנה רוצה ציונים גבוהים. אל תדאג, אני בטוח לא אתמחה בנזיקין. אתה יודע במה רציתי עוד מילדות, ואגשים את זה..בעיקר בשבילך. אוהבת אותך.

שרית
"אמא אומרת שככה העולם. אלוהים נותן. אלוהים לוקח. ואני חושבת, אם אלוהים עשה את אח שלי הגדול הכי טוב, הכי מוצלח אז למה הוא לקח דווקא אותו? ואם שואלים אותי, אז זה לא הוגן. אבל בוא לא נדבר על צדק. אח גדול שלי, היום יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל. אנחנו כואבים אותך כל השנה אבל בימים ספציפים זה אפילו קשה יותר. לקרוא את הסיפורים, לשמוע את השירים, לראות את הסרטים ולדעת מה אותה משפחה מרגישה, מה אותה אחות קטנה מרגישה. אומנם לא באותה הדרך איבדתי אותך אך האובדן הוא אותו אובדן. בסוף החודש יש לי יום הולדת. מעניין איזו הפקה היית עושה לי. אני חוגגת 23 שנים שמתוכם 8 שנים בלעדיך. תכף אני מתחילה את תקופת המבחנים השניה שלי ומסיימת את סמסטר ב'. שנה א'. משפטים. איך הזמן עובר אה? יש לי שני אחיינים! מדהימים.. אור נולד ביום ההולדת שלי הוא הגדול, הוא דומה יותר לדדי.. ביישן כזה, יפה כזה ועילי, עילי דומה לך! איזה ילד.. לא מפסיק לחייך ולצחוק. אי אפשר לא לחבק אותו. אני רק רואה אותו ומדמיינת אותך! מתגעגעת אלייך, כל יום יותר. מריצה את הקול שלך במחשבות שלי..כדי לא לשכוח את הטון שלך אף פעם. איך אפשר לשכוח? אוהבת אותך, כל יום יותר. מסתכלת על תמונות שלך כדי לא לשכוח את החיוך שלך אף פעם. איך אפשר לשכוח? תמשיך לשמור עלינו מלמעלה. אתה עושה עבודה מצוינת. תודה לך.

שרית
28.04.14 אח גדול שלי, הגבר שבגברים. היום אני ואימא פתחנו את האתר הזה. היה חשוב לי שאנשים יראו אותך מנקודת המבט שלי. לא משנה באיזו מילים יפות אשתמש, או כמה עוצמה ירגישו דרך השורות עדיין, עדיין אף אחד לא יוכל להבין. איך אפשר להסביר מי היית בעמוד? היית עולם ומלואו. אהוב שלי, הבטחתי שאנציח אותך בכל דרך ובכל רגע שיהיה לי. לקח לי 8 שנים. לפעמים שהיו שואלים אותי כמה אחים יש לי אמרתי שניים ולא סיפרתי או דיברתי יותר מדי על המקרה. רק ניסיתי להתחמק ולהכחיש. לא רציתי להאמין לעובדה שלא תחזור. לפני שנה הייתי בחתונה, החתונה הכי יפה שראיתי. היא התקדמה אל עבר החופה כשלצדדיה שני האחים הגדולים שלה. באותה השנייה זה נחת עלי. ככה אני רוצה את החתונה שלי! אבל אתה לא תוכל ללכת לצידי..אלא רק בליבי. בכל נשימה, בכל רגע, בכל צחוק, בכל בכי אני זוכרת אותך. אתה ראוי שיהיה לך אתר, ראוי שידעו עלייך, ראוי שיעריצו אותך, ראוי שיבכו עלייך, ראוי שיזכרו אותך וראוי שיזכירו אותך. אוהבת, מתגעגעת, לילה טוב אח גדול שלי. תודה שאתה שומר עלי כבר 22 שנים.

ענת פרץ
צחי שלנו אח יקר שלי... שנינו נולדנו בתאריך קרוב כל שנה כשהיינו קטנים אני זוכרת שהיו חוגגים לנו יחד גדלנו ביחד כמו אחים. התחתנתי, ילדתי ילדים ואתה כמובן איך לא שמרת לי עליהם בכל פעם שיחקת עם הבנות שלי ואהבת אותן כאילו הן האחייניות שלך. עד היום הבנות שלי לא שכחו ולא ישכחו אותך. ילדתי בן זכר, שנולד בדיוק בתאריך יום ההולדת שלך, מתנה קיבלתי. יותר מזה לא יכולתי לבקש. צחי, אני עדיין לא יודעת איך אנחנו מעבירים כל חג ושבת בלעדייך..כל כך קשה. לא נשכח אותך אף פעם נזכור ונזכיר אותך תמיד.

מאיר
גבר שבגברים עם לב ונשמה טהורה של ילד קטן ילד שלא התלוננן ותמיד אמר שהכול טוב, ילד עם כבוד ובושה, ילד שאהב את החיים ומלא שמחת חיים ילד שאהב פיקנקים,מנגלים,לטעום מהכל, לצחוק. ילד שאהב צחוקים, שובב קטן. ילד שאהב ללבוש רק מותגים, נעליים מכל הסוגים והכל תמיד בטוב טעם ובסטייל. ילד שתמיד קנה לאחיו ולאחותו כל מה שבקשו ובעצם גם אם לא בקשו דבר. ילד שתמיד דאג שלא יחסר כלום ילד שאהב מזרחית, שירים עצובים ושמחים ילד שתמיד עזר ונתן לכל רק מי שבקש את עזרתו ולא חשוב מי זה היה. ילד שתמיד אמר לאמא ואבא "תזרמו בחייכם תזרמו" צחי זרם, זרם כמו נהג זורם בחוזקה כמו נהר צח וצלול כשמו שזורם אל העמק והעמק כולו פורח ויפה כמוהו. ילד שתמיד הרגשנו את הנוכחות שלו הפרח בגני, האור בחיי. אוהב אותך, מתגעגע אליך אבא.

שרית
16.12.13 אח שלי הגדול,הגבר הכי אהוב,הכי טהור,הכי כובש,הכי תומך,הכי חי, הכי מצחיק, הכי שמח, אמור להיות בן 34 אבל נשאר בן 26. האדם ששומר עלי ומלווה אותי בכל רגע ובכל נשימה. ההשראה שלי,חלק בלתי נפרד מחיי וממי שאני היום. מזל טוב מלאך שלי מעריצה,מתגעגעת,זוכרת אוהבת אותך. אחותך הקטנה.

סשה פיפקו
ש לי כמה חוויות שזכורות לי היטב מצחי. מגיל צעיר מאוד אני מגיעה לבית של שרית, והדבר שהכי זכור לי זה שלחדר שלך למטה, ההוא המגניב עם השירותים שאסור להיכנס. ועוד יותר זכור לי זה איך שהיינו מתגנבות לשם שתינו או הסיפורים שהייתי שומעת מאחותך הקטנה כשהיא הייתה נכנסת לחדר שלך. והציפייה תמיד הייתה לראות איך תגיב אם תדע שנכנסו.. לצערי הרב מאוד, עד היום לא הצלחתי לגלות את זה. החוויה הכי משמעותית שחוויתי יחד איתך זאת הנסיעה איתך ועם ורד לספארי. כמה תכננו אני ואחותך את הטיול הזה. כמה ציפינו לו. וללא ספק כל הטיול הזה היה מעבר לציפיות שלנו. כל הצחוקים שעשינו שם, ההשוואות של מי דומה לפיל ומי לג'ירפה. המסעדה בטיילת של נתניה שעצרנו לאכול מה שיפודים בדרך חזרה לחיפה. יום עמוס חוויות, שלעולם לא אוכל לשכוח. את האחריות שנטלת שלקחת שתי בנות קטנות איתך והרצינות שהתייחסת לזה שאתה צריך לשמור עלינו מכל משמר, מהווה לי דוגמא עד היום. צחי, אולי לא יצא לי להודות, או שכן, אודה לך שוב על כל החוויות שבזכותך יצא לי לחוות בילדות, על הדאגה והאיכפתיות, על הצחוקים ועל הכל הכל הכל. לעד תיהיה בלב של כולנו.

לילי
16.12.08 בן יקר ואהוב שלי, עברה עוד שנה של געגועים והנה עוד יום הולדת שלך. התעוררתי הבוקר חנוקה מדמעות, הכאב הזה אכזרי. אמא לא צריכה לבכות על בן. זה היה אמור להיות הפוך. היום זה יום חג בשבילי גם אם אתה לא כאן בדיוק היום קיבלתי אותך , אלוהים נתן לי את המתנה הכי גדולה,יפה ומיוחדת במינה. ילד כמוך. היום אני ואחותך היינו אצלך, הדלקנו נרות ובכינו. כמה שאתה חסר לנו. אנחנו כל כך אוהבים אותך. סבתא חלמה עלייך היום , אני ושרית העלנו זכרונות דיברנו עלייך, על טל ועל לידור וכמה שזה בלתי נתפס איך ילדים נקטפים. צחי בן יקר שלי עם חיוך מקסים טוב לב בעל נתינה ענקית ולב רחום. אני אוהבת אותך בכל ליבי לעד. מזל טוב. אוהבת אמא.

שרית
30.5.06 זה המכתב הראשון שאני כותבת לך, היום זה יום מיוחד בשבילי והיה חשוב לי שתהיה פה איתי. היום אני בת 15. עכשיו קראתי את המכתב שרשמת לי כשביקשת סליחה על זה שלא תהיה ביום הולדת שלי לפני כמה שנים כי לא היית באזור, והנה עכשיו אני זו שכותבת לך כמה אני מתגעגעת ואוהבת אותך. מבקשת סליחה שאני לא באה לבקר הרבה, קשה לי להיות בבית עלמין, זה רק גורם לי להבין שלא נסעת לטייל לאיזו שנה ותחזור.. ורד קנתה לי דובי ענקי כמו שהבטחת, והיא רשמה שזה גם ממך. תודה..אוהבת ומתגעגעת, אחותך הקטנה.

לילי פולק
16.12.09 יום רביעי חג חנוכה יום הולדת לנשמה שלי. הילד שלי בן 30. צחי שלי, הבן הקטן שלי פשוט לא ייאמן שהיום אנחנו חוגגים לך בלעדייך את גיל 30. מה היה קורה אילו היית פה איתנו. איזו שמחה,איזה כיף. לא הייתה לי הזכות להמשיך ולהנות ממך כאן לידי. עלי לחיות בלעדיך ולהשאיר אותך בליבי. אתה האושר של חיי, הנשמה הטהורה שלי, אני מתגעגעת אליך, לקול המקסים שלך, לחיוך שלך, לטוב לבך שפשוט נשפך ממך. אף מילה לא תוכל להסביר עד כמה אתה חסר לי. הייתה לי זכות גדולה לחגוג לך 26 ימי הולדת. להכין לך עוגה על פי בקשתך, לקנות מתנות ולהזמין את כל המשפחה. אתה הפספוס הכי גדול בחיי, האחים שלך לא מפסיקים לדבר עלייך, הם אוהבים אותך וכולנו מרגישים שהפסדנו אותך. אבא מתגעגע אלייך מאוד בכל יום אנחנו מבקרים אותך, החדר נשאר בדיוק אותו הדבר, החדר שלך. חג שמח אהבה שלי, יום הולדת שמח פרח שלי. אוהבת אותך, אמא.

linkText

Loading...

גלריה

עריכה

וידאו

עריכה

ציר זמן

עריכה

הדלק נר

מיה
13.05.2022
צחי פולק ז״ל בן אדם מדהים! רק שתדע שיש לת משפחה מהממת! ואתה בן אדם מדהים!
רועי
27.08.2021
שרית היקרה ריגשת אותי ממש באח הגדול הלוואי שתיזכי יהי זיכרו ברוך
דור
26.08.2021
מרגשת באח הגדול
אילנית
27.04.2016
תמיד תישאר בליבנו
אסף
15.01.2016
יהיה זכרו ברוך
קרן סורוקה
15.01.2016
יהי זכרך ברוך. צחי היקר תמיד תשאר בליבנו
ליאת פטרושקה
14.01.2016
יהי זכרך ברוך
בר מזרחי
14.01.2016
יהי זכרך ברוך
צחי כהן
14.01.2016
יהי זיכרו ברוך...ת.נ צ.ב.ה אמן!
שירי זיידנר
14.01.2016
יהי זכרך ברוך
עידן סופר
14.01.2016
בשביל אחותך ולמענך... יהי זכרך ברוך...
בתאל אקרמן
14.01.2016
לא הכרנו אך זכיתי להכיר את אחותך המדהימה תשגיח עליה שתמשיך לפרוח תנצבה
מוריאל חכים
14.01.2016
אני תמיד שומעת עלייך סיפורים, אני בטוחה שהייתי מיוחד כמו אחותך.
מעיין צפריר
14.01.2016
ת.נ.צ.ב.ה
דורון ביטון
28.05.2015
לנצחח אחי אזכור אותך תמיד וניפגש בסוף אתה יודע...
מורן צור בוהדנה
28.02.2015
לזכר הימים הטובים בקרית אליעזר. ת.נ.צ.ב.ה
ליטל הררי
21.01.2015
אהובה תהיי חזקה
אפי קליין
21.01.2015
ת.נ.צ.ב.ה-לוקח את הטובים ביותר אליו, תהיי בטוחה שהוא מלווה אותכם בכל שנייה
שיר מזרחי
21.01.2015
תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים
מתן אבוחצירה
21.01.2015
תהי נשמתך צרורה בצרור החיים
טל קוצר
21.01.2015
לא הכרנו, אבל אני בטוח שהיית מדהים כמו אחותך, יהי זכרך ברוך.
Doron Dan
21.01.2015
יהיה זכרך ברוך
דורון דן
21.01.2015
יהיה זכרך ברוך
דדי
21.01.2015
איתי לנצח
דודו פריז
21.01.2015
יהי זכרך ברוך
רותם
21.01.2015
יהיה זכרו ברוך!
אילנית
16.12.2014
יהיה זכרו ברוך
מעין
16.12.2014
יהי זכרו ברוך
מאי ירמיצקי
16.12.2014
יהי זכרו ברוך. תמשיכו להיות משפחה מדהימה וחזקה.
טלי זכאי
16.11.2014
בן דוד יקר,יהי זכרך ברוך.
מיכל אנטמן
30.06.2014
יהי זכרו ברוך. שריתוש את נדירה!!צחי מקסים כמו כל המשפחה המדהימה שלכם.אוהבת.
שלי פרץ
30.06.2014
יקר שלי , בימים האחרונים לא הפסקתי לחשוב עלייך..בתקווה שתזכור כמה אני אוהבת
שחר לוין
30.06.2014
שרית, רגשת אותי והזלת דמעות. יהי זכרו ברוך. ת.נ.צ.ב.ה
שי
29.06.2014
יהי זכרו ברוך
אלכס מוטורין
28.06.2014
יהי זכרו ברוך!!!
רביד פרי
28.06.2014
מהמעט ששמעתי עלייך, הבנתי שאתה אדם של פעם, מהטובים שעוד היו.. ותמיד תשאר כך
חו ג
27.06.2014
יהי זכרך ברוך!
ליאור
27.06.2014
יהי זכרו ברוך
לימור ארון
07.06.2014
מרגש מאוד. המתים הולכים איתנו תמיד...
שלי פרץ
05.05.2014
גם ביום שכזה חושבת עלייך כמה הייתה גיבור!! מתגעגעתתתת
אלירן
02.05.2014
יהי זכרך ברוך.
ספיר ל
02.05.2014
צחי,יש אנשים שלעולם לא אוכל לשכוח ותמיד יהיו חלק מהחיים שלנו.יהי זכרך ברוך.
הילה דורון
01.05.2014
יהי זכרך ברוך
bs
01.05.2014
תודה. יהי זכרך ברוך
אן ארון
30.04.2014
הזכרון תמיד יהיה שם, עוד מימי ילדות שלי ושל אחותך... נוח על משכבך בשלום
איתי
30.04.2014
יהי זכרך ברוך!
דורין שיץ
30.04.2014
30.04.2014 יהי זכרך ברוך.
אור דיק
30.04.2014
יהי זכרו ברוך.
איתי חסין
29.04.2014
אני בטוח שהיית כמו אחותך.. בנאדם מדהים.. יהי זכרך ברוך
לימור בוך
29.04.2014
מלאך יהי זכרך ברוך ! תמשיך לשמור על המשפחה המדהימה שלך מלמעלה כואב הלב..
שני זאב
29.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
אליאור וקנין
29.04.2014
אני לא אשכח את הרגע הזה שהגעתי לבית הספר והודיעו לי. יהי זכרו ברוך!:(
שירן דרוקר
29.04.2014
יהי זכרו ברוך!
ניב
29.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
ספיר סבג
29.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
מיכל פרוצנסקי
29.04.2014
נזכור אותך צעיר לנצח ולא נשכח לעולם
מוטי להב
29.04.2014
יהי זכרו ברוך
רוני
29.04.2014
יהיה זכרו ברוך
קרן בורדה
29.04.2014
יהי זכרך ברוך
אמיר
29.04.2014
יהי זכרו ברוך!
קרל בייקר
29.04.2014
מרגש ואותנטי...ממש הצלחתי לראות הכל דרך המילים.... ז"ל.
רון פייגנבאום
29.04.2014
יהי זכרך ברוך .ת.נ.צ.ב.ה
תומר שכטמן
29.04.2014
יהי זכרך ברוך!!
נטע עמית
29.04.2014
יהיה זכרו ברוך! תמשיכי להיות חזקה כמו שאת אוהבת המון
ספיר סטרול
29.04.2014
יהי זכרו ברוך
אפי קליין
29.04.2014
יהי זכרו ברוך!!
סיון פרוצ׳נסקי
29.04.2014
צחי שלנו, נזכור אותך לעד! יהיה זכרך ברוך
מוריאל חכים
29.04.2014
יהי זכרו ברוך!!!
און להיס
29.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
ניצן בינר
29.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
ענת דיק
29.04.2014
יהי זכרו ברוך
חי משיח
29.04.2014
יהי זכרו ברוך!
עדי אזולאי
29.04.2014
לא הכרתי , המילים כל כך חזקות .. שיהיה לכם רק טוב וצדק בעזרת השם .
חן
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
אדר מאנע
28.04.2014
תהיה נשמתו בגן עדן.
ציון באבא
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
רוני
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
מיכל פרוצנסקי
28.04.2014
צחי ילד מיוחד, תישאר צעיר לנצח
מיכל פרוצנסקי
28.04.2014
איך ניתן לתאר ילד מיוחד שכזה ב50 אותיות, בליבינו אתה לעד
יוסי
28.04.2014
מקיימים את צוואתך ומספרים את סיפורך! יהי זכרך ברוך!
אלי פרץ
28.04.2014
צחי אח יקר אתה חסר לי
אפרת ביגר
28.04.2014
יהי זכרו ברוך.
רועי בן -נון
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
אלי פרץ
28.04.2014
צחי אח יקר תמיד תחסר לנו יהי זכרך ברוך
ליטל הררי
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
בן רביד
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
אושרת גולן
28.04.2014
תשארי חזקה כמו שאת. הוא מסתכל עלייך בגאווה
אלינור אופפר
28.04.2014
יהי זכרו ברוך.
עדי מזרחי
28.04.2014
שולחת חיבוקים חמים. יהי זכרו של הפרח הצעיר ברוך.
אסף קונפורטי
28.04.2014
יהי זכרך ברוך ת.נ.צ.ב.ה
טלי סרור
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
ליאור ליבנה
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
מור דודקין
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
אבירן בן נעים
28.04.2014
מבלי להכיר אותו הוא נשמע בחור מדהים יהי זכרו ברוך.
תומר גמש
28.04.2014
יהי זכרו ברוך!
טל עובד
28.04.2014
יהי זכרו ברוך .
אופק וינטרמן
28.04.2014
יהי זכרך ברוך. ת.נ.צ.ב.ה
ורד
28.04.2014
צחי אתה חסר לי, אני חושבת עליך בכל יום ומתגעגעת אליך,תמיד תישאר בלב שלי.
ברק לייכטר
28.04.2014
תמיד נזכור אותך בליבנו
איתי יצחקי
28.04.2014
יהי זכרו ברוך!
ספיר ממן
28.04.2014
צחי והחיוך הזכור לי מכל, שומרים בשבילך על שרית. יהי זכרך ברוך.
ברוך גורודצקי
28.04.2014
מבלי לדעת עליך הרבה אני מאמין שהייתה הכי מיוחד שיש. ת.נ.צ.ב.ה ושלא נדע צער.
נופר טוכנר
28.04.2014
יהי זכרו ברוך.
אילנית לייכטר
28.04.2014
צחי תמיד תישאר בליבנו. שנשמתך תישאר צרורה בצרור החיים.
אור גרינשטיין
28.04.2014
יהי זיכרו ברוך
אפרת
28.04.2014
צחי יהי זכרך ברוך ומנוחתך עדן...תישאר בליבנו לעד
דרור באואר
28.04.2014
יהיה זכרו ברוך
ברוך לוי
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
מור סגל
28.04.2014
יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה
אסתי קורול
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
גיא ונטורה
28.04.2014
יהי זכרו ברוך! ת.נ.צ.ב.ה שרית תמיד לצידך!
נמרוד צח
28.04.2014
תמשיך לשמור עליה מלמעלה, יהי זכרך ברוך.
בן חאבא
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
אלירן סלוחה
28.04.2014
יהי זכרך ברוך!
שלומי אזולאי
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
מורן זכאי
28.04.2014
28.04.2014 צחי תמיד תשאר האח,החבר,הנשמה הטובה נזכור אותך תמיד בליבנו.
שחר דבי
28.04.2014
בטוחה שכמו אחותך היית אור לסובבים אותך. תהיה שקט. היא גדלה למופת. תנצב״ה
מור מלכה
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
תום לרון
28.04.2014
יהי זכרו ברוך!
הדר חדד
28.04.2014
לא הכרנו אבל מהסיפורים למדתי עד כמה אתה מיוחד ת.נ.צ.ב.ה
טל חורש
28.04.2014
הלוואי ויכלת לראות את אחותך כמו שאני רואה אותה היום! בזכותך..יהי זכרך ברוך!
ויקה שישקו
28.04.2014
יהיה זכרך ברוך בטוחה שאתה גאה מלמעלה
יותם עבו
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
גיא ברוך
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
עודד שמעוני
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
הגר לוי
28.04.2014
לא הכרנו ,אבל את אחותך אני אוהבת ,אתה חלק ממנה..בטוחה שהיית מיוחד כמוה.
אלמוג שאולי
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
שירן
28.04.2014
יהי זכרך ברוך
סטפני בלום
28.04.2014
יהיה זכרך ברוך !
חן סביון
28.04.2014
יהי זכרו ברוך.
יוליה ברייב
28.04.2014
יהיה זכרך ברטך
סתיו בסגר
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
שלי פרץ
28.04.2014
בן דוד יקר ואהוב שלי , אישיות בלי נישכחת .. אוהבת המון
ליאור שטרן
28.04.2014
אם אישיות אחותך משקפת את גדולת החיים שלך, מכאן רק מצטער שלא יצא לי להכירך.
עומר כהן
28.04.2014
יהי זכרו ברוך
עומר כהן
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
רון מיטשניק
28.04.2014
יהי זכרו ברוך!
עדי יעקב
28.04.2014
ת.נ.צ.ב.ה
שרי ציבלין
28.04.2014
יהי זכרך ברוך.
מיכאל אטיה
28.04.2014
עברו המון שנים וכל אחד מתפתח למקומות שונים אך תמיד תישאר קרוב ללב שלנו
חיים גר
28.04.2014
לא יצא לנו להכיר אבל לפי אחותך בטוח שהיית בנאדם מדהים,
תמיר גרנט
28.04.2014
לא הכרנו, אבל אני משער שהיית מדהים כמו אחותך... יהי זכרך ברוך.
שרית
28.04.2014
אח גדול שלי, אהבה שלי, זוכרת אותך בכל נשימה, לעד תישאר הלב שלי.
פרץ ענת
28.04.2014
צחי אתה תמיד אתנו
סשה פיפקו
28.04.2014
צחי, האח הגדול של החברה הכי טובה שלי.לעד תישאר בלב כל אחד ואחת מאיתנו.
חן פרץ
28.04.2014
צחי תמיד תישאר בלב שלנו

Loading...