עברית
English
Spanish
Chinese
אתר הנצחה לזכר

ישראל ישראלי בדיקה 1952-2020

ישראל ישראלי בדיקה
מקום לידה:
מקום פטירה:

בית עלמין:
ישוב:
בית עלמין:
גוש:
גוש:
חלקה:
שורה:עריכת קשרי משפחה

ביוגרפיה

עריכה

העדפות

עריכה

הספדים

עריכה

היית יזם חברתי ופורץ דרך,

כל העת ראשך לא הפסיק מלקדוח ולחשוב על פרויקטים חדשים על מנת להיטיב עם הנכה ,העני והדל. אני אסירת תודה לך, שאפשרת לי להיות שותפה מלאה לעשייתך. בכל יום היית חוזר הביתה עם חוויות היום שחלף ומשתף אותי בעשייתך הברוכה, בקשייך והגגיך. 

כל העת ראשך לא הפסיק מלקדוח ולחשוב על פרויקטים חדשים על מנת להיטיב עם הנכה ,העני והדל. אני אסירת תודה לך, שאפשרת לי להיות שותפה מלאה לעשייתך. בכל יום היית חוזר הביתה עם חוויות היום שחלף ומשתף אותי בעשייתך הברוכה, בקשייך והגגיך. 


כל כך קשה לי להיפרד ממך, איני מכירה את עצמי בלעדיך, כאילו נלקח ממני חלק.
מגיל 16 אני איתך, עברנו ביחד את כל חיינו, ועתה עלי להמשיך בלעדיך, רק עם הזיכרונות הרבים והילדים המקסימים. דורית – אמא למאיה, יאיר ויותם, ענת – אמא לנדב, נגה וארז ודרור – אבא לירדן ואופיר וגם שני חתנים מסורים ודואגים עידו ואופיר וכלה נהדרת, ליאור.
היית עמוד התווך של המשפחה, מקור גאוותה ומשענתה. היית איש משפחה, מסור ואוהב. לי היית חבר לחיים, ולילדים אבא חם ומפנק. בדוגמה האישית שלך הצלחת להעביר לילדים את ערכי העבודה והמוסר, ערכי הציונות ואהבת המולדת, אתה יכול להיות גאה בילדיך, שהולכים בדרכיך הצנועות, תוך סיוע ועזרה לזולת.
מתיכון גדלנו ביחד, התפתחנו ביחד, למדנו ביחד באוניברסיטה עבודה סוציאלית ועם כל זאת, בהרבה מובנים היינו ניגודים, המשלימים זה את זו, היינו שותפים מלאים לדרך וחלקנו את מחשבותינו, תוכניותינו וחוויותינו מדי יום אחד עם רעהו. בכל מצוקה שנקלעתי ידעת להקשיב, לתמוך ולעודד.
היית יזם חברתי ופורץ דרך, כל העת ראשך לא הפסיק מלקדוח ולחשוב על פרויקטים חדשים על מנת להיטיב עם הנכה, הזקן והדל.
אני אסירת תודה לך, שאפשרת לי להיות שותפה מלאה לעשייתך, בכל יום היית חוזר הביתה, עם כל חוויות היום שחלף. משתף אותי בעשייתך הברוכה, בקשייך והגיגך. יחד עמך, נמלאתי גאווה על פועלך ושותפה לעשייתך. הייתי חברה לכל האנשים הנפלאים שפעלו עמך לקידום חברה טובה יותר. הובלת תוכניות ופרויקטים חברתיים מרובים בימי חייך, שקצרה היריעה מלהכיל. לא תמיד הדרך לפיתוח פרויקט הייתה סוגה בשושנים, אך אתה היית לוחם וידעת לגבור על כל המכשולים. עד לבג"ץ הגעת על מנת להקים את "שלומית" – שרות לאומי אזרחי. אחד הפרויקטים האהובים עליך ביותר. ידעת לבחור את האנשים שיובילו את הפרויקטים שפיתחת. אנשים שדומים לך בערכיהם וחדורים בהתלהבות העשייה כמוך. בכנסי הסיום של שלומית נמלאת גאווה והתרגשות עד דמעות, כשהמתנדבים הצעירים והמקסימים סיפרו על עשייתם למעל הזולת, וכמה עשייה זו תרמה להם בהתפתחותם. אפילו בעת האחרונה, כשהחולי גבר עליך ונאלצת להתאשפז בבית חלים, בראותך את עבודת הקודש שהמתנדבות הצעירות והקסומות עושות, נמלאת אושר גדול וסיפוק אדיר, בראותך כיצד הארגון גודל ומתרחב ומסייע בכל תחומי החברה.
ידעת לבחור את מובילי התוכניות, שאהבו אותך מאוד היית להם אח ורע, אב רוחני מחזק ותומך שממנו שאבו כוחות לעמוד מול מכשולים.
ידעת להוביל את צוותי העבודה שלך בחוכמה, הומור ודרכי נועם. ושמרת מכל משמר על מטרותיהם הטהורות של הארגונים שהובלת ועל יושר דרכן.
שלומית צמחה וגדלה וכיום מונה 3,000 מתנדבים בכל תחומי החברה האזרחית, מט"ב הפכה להיות הארגון הגדול והמשמעותי ביותר המסייע לקשישים בכל תחומי חייהם. הצלחת להחדיר בצוותי העבודה ובמנכ"לים שבחרת את הלהבה שפעמה בתוכך וביחד עשיתם עבודת קודש למען חברה טובה יותר.
הגית והקמת עם חברים משותפים את עמותת "מחשב לכל ילד" ועד היום כבר חילקתם לילדים נזקקים מעל 100,000 מחשבים. הייתי מתלווה אליך לטקסים ביישובי הארץ השונים כשחילקתם מחשבים למשפחות, היית כה מאושר לפגוש את המשפחות ולדעת שהענקת להם את האפשרות להיות חלק מהחברה הישראלית ולהתמודד עם אתגרי העתיד.
היית בין המובילים בהעלאת יהודי אתיופיה לישראל. פעלת ימים כלילות, הפעלת מערכות. ובתוך כל העבודה הארגונית האדירה, לרגע לא שכחת ולא פסחת על הפרט. העמדת נכה שהלך על ארבע על שתי רגליו ברגע הגעתו ארצה, קידמת בעלי יכולת מהקהילה ללמוד עבודה סוציאלית ומדריכות סייעות לאחיהם, הכשרת את הכסים למנהיגות ולהכרה על ידי המוסדות הדתיים בארץ.   
ראית בעבודתך שליחות, ובצעת אותה תוך אהבה וכבוד לאדם עד יומך האחרון.
בכל האינטראקציות שלך עם הסובבים אותך תמיד התייחסת לפרט בגובה העיניים, התעניינת בו ותמיד הצלחת להעלות חיוך על שפתותיו עם חוש ההומור המקסים שלך.
הייתי גאה להצטרף אליך לסיורים בעמותות ובקהילות היהודיות בעולם ולהתפעל מקשת הפעילויות החברתיות העשירה שהפעלת בכל מקום שהגעתי העתירו עליך שבחים ואהבו אותך וליבי רווה נחת.
תהיה עמנו לעד, במחשבותינו ובמעשינו, חבר אהוב ויקר שלי, זכות גדולה היתה לי לצעוד איתך. 

linkText

Loading...

גלריה

עריכה

וידאו

עריכה

ציר זמן

עריכה

הדלק נר

Loading...