עברית
English
Spanish
Chinese
אתר הנצחה לזכר

יעקב ברמן 1950-2011

יעקב ברמן
מקום לידה: ישראל
מקום פטירה:

בית עלמין:
ישוב:
בית עלמין:
גוש:
גוש:
חלקה:
שורה:עריכת קשרי משפחה

ביוגרפיה

עריכה

העדפות

עריכה

הספדים

עריכה

לאה רגב (ברמן)

9.8.2011

קובי אחי האהוב והיקר. תמיד היית אחי הגדול, האח בעל ידי הזהב, הראש האנליטי והאהבה המיוחדת והאופיינית רק לך, עם הציניות וההומור.

גם כשלא התראינו ורק דיברנו על החיים, הילדים והבריאות, גם כשהשיחות לא היו ביום יום, תמיד ידעתי שאחי הגדול נמצא שם בשבילי.

אתה משאיר בליבי חלל עמוק, כאב ועצב, געגוע שרק החל ועם השנים בודאי רק יתעצם.

אותך קובי אני מכירה מיום הולדתי, הרי אתה אחי הבכור, תמיד היית שם, ילד שובב, חכם עם יכולות אין סופיות. יחד חווינו את מות אבא בגיל כל כך צעיר, חוויה שעיצבה את חייך ולא הקלה איתך, אבל יצרה את מי שאתה, הבן אדם עם הלב הכי רחב בעולם, גם אם לא תמיד הראת את זה לכולם.

יחד חווינו את מות אמא, היא שגידלה את שנינו, כאבנו יחד את לכתה, עלינו יחד לקברה ביום מותה, דיברנו קבוע בטלפון ביום הולדתה, כך הרגשנו שנינו שאנחנו עדין איתה.

גם השנה ב-1.7 התקשרת, היום יום הולדת של אמא אמרת, אני חושב עליה הרבה ציינת, ואז כבדרך אגב סיפרת לי שאתה חולה, בקלילות, בלי דרמות, ולא הבנתי עד כמה המצב קשה כל כך. אופייני לך לחסוך את הכאב מהאחר ולשמור אותו רק לעצמך.

אחי האהוב, תמיד תמיד תהיה בליבי ובנשמתי. אני שמחה שהייתה לנו הזדמנות לפני לכתך לשוחח שיחות נפש ולהיפרד. אני מבקשת ששם למעלה במקום בו אתה נמצא בין המלאכים, תשמור על חוה אשתך, המתנה שקיבלת בחייך, ועל ילדיך האהובים, ומידי פעם תקרוץ גם לי.

באהבה ענקית,

אחותך.

חוה ברמן-דפנא
דברים שכתבה לאה רגב אחותו של קובי ביום מותו, והקריאה לנו - משפחתו ביום השנה כשפיזרנו את עפרו.

linkText

Loading...

גלריה

עריכה

וידאו

עריכה

ציר זמן

עריכה

הדלק נר

יריב שרם
04.10.2012
חוה שחבל לי שלא זכיתי להיות חבר שלו. תהיי חזקה יריב מעלי שלכת
יריב שרם
04.10.2012
חוה שחבל לי שלא זכיתי להיות חבר שלו. תהיי חזקה יריב מעלי שלכת

Loading...